Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

RÁDIOVÝ ORIENTAČNÍ BĚH

Na této stránce můžete vyjádřit své pocity ze závodů, napsat důležitou informaci, nebo pozvat na závody. Takže vzhůru do toho.

napsta zprávu    nový vzkaz

Stránka :     110   111  112 113 114 115 116 117 118 119     celkem záznamů: 2396     << předchozí        další >>

Stehla  zde nechal(a) zprávu dne: 06. 09. 2008 v 07:16:39
 To bych taky rád věděl, to čekání přivědomí, žr jr už dávno po závodě je hrozný... :-)

Krčálová získala na MS v radiovém orientačním běhu zlato
Hwasong (Korea) 4. září (ČTK) - Veronika Krčálová se stala mistryní světa v radiovém orientačním běhu. Na šampionátu v jihokorejském Hwasongu dnes česká reprezentantka vyhrála v konkurenci běžkyň z 31 států závod v dvoumetrovém pásmu.
Další medaile získali čeští reprezentanti v soutěžích družstev. Ženy vybojovaly zlato, juniorky skončily druhé a veteránky třetí.
Podle informací z české výpravy se běželo listnatými lesy s hustým podrostem, v náročném kopcovitém terénu a za dusného počasí. Tratě procházely také rýžovými poli, v kterých při probíhání vodou docházelo i k nedobrovolným koupelím.
Závod v pásmu 80 m je plánován na sobotu.
Zpráva ČTK

Martin J.  zde nechal(a) zprávu dne: 04. 09. 2008 v 15:16:27
 Aby věděli i mimo ROB, informoval jsem o zlatu média. Některá si již všimla. Věřím, že v sobotu bude opět důvod.

Karel K.  zde nechal(a) zprávu dne: 04. 09. 2008 v 14:34:47
 VŠEM MEDAILISTUM BLAHOPŘEJI A DO DRUHÉHO PASMA GOOD LUCK

Jarda Krčál st.  zde nechal(a) zprávu dne: 04. 09. 2008 v 14:16:22
 Veru, gratuluji ke zlatu - je úžasné. Držím palce i v druhém závodě !

Marcela  zde nechal(a) zprávu dne: 04. 09. 2008 v 10:13:38
 podrobne aktualni vysledky u voryho.
Na D35 bohuzel nakonec zbyla brambora v druzstvech. Takze medaile jsou 4 - verca zlato, d20 zlato, d16 stribro, d50 bronz.