Aktuální soutěže

25. 4.2017
Okresní přebor Brna-venkov (Soběšice) — KT 80m
25. 4.2017
Místní přebor Turnov
27. 4.2017
Místní přebor Pardubic — 2m
27. 4.2017
Místní přebor foxoring (Fr.Lázně)
29. 4.–1. 5.2017
O-sport cup — NŽ 2x klasika + MČR KT 80

Kalendář

Duben - 2017
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vzkazovník

O-sport [28.04.2017 13:12:01]
Aktuální informace sledujte na webu soutěže. Najdete tam předběžnou startovku, pokyny atd.
Radim [21.04.2017 18:18:28]
Chce-li nekdo zitra (22.4.) vzit z Prahy na 2m+sprint do Rynoltic (http://ardf.cz/propozice/2017/20170422_ELB_OP_2m+sprint.pdf), mam misto. Sraz 8:30 na metru Strizkov, ale ozvete se mi predtim
Jiří Mička [18.04.2017 09:59:25]
Ahoj,
srdečně všechny zveme na MČR noční + MČR krátkou + MS klasiku 19.-21.5.2017 do Hostýnských vrchů.
Kolektiv OK2KYZ

Aktuálně

Kalendář soutěží pro tento rok

Pokud chcete, aby byly uveřejněné propozice/výsledky na konkrétní závod, zašlete je na společný email na sekretariát AROB a Balůovi.


ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2017

Michal Skrbek8.–9. 4. — MČR v nočním ROB, MČR na dlouhé trati (Uštěk) (ELB/ETE) — Michal Skrbek / náhr. Jakub Oma
Renata Čadová29. 4.–1. 5. — O-sport cup — NŽ 2x klasika + MČR KT 80 (GAP) — Renata Čadová / náhr. Martina Matoušková
Jana Omová19.–21. 5. — Klubovní PaTesátka 2017 — MČR v nočním ROB + NŽ klasika 80m + MČR KT 2m (HNJ) — Jana Omová / náhr. Miroslav Vlach ml.
Miroslav Látal16.–18. 6. — Kysucký pohár — sprint, klasika 80m, klasika 2m (SVK) — Miroslav Látal / náhr. Petr Hrouda
Jiří Mareček4.–9. 7. — 5D ROB (MČR sprint, MČR foxoring, MČR štafet, 2x NŽ klasika) (ASP/FPA) — Jiří Mareček / náhr. Jiří Vlach
Antonín Blomann16.–17. 9. — MČR na klasických tratích (DCH) — Antonín Blomann / náhr. Dagmar Skřivanová
Jaromír Baxa st.30. 9.–1. 10. — Pohár přátelství — NŽ 2x klasika (AFK) — Jaromír Baxa st. / náhr. Miroslav Vlach st.
Michaela Marečková14.–15. 10. — Akademické MČR (Horní Bradlo) (KTS Praha) — Michaela Marečková / náhr. Barbora Matoušková

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ROK 2017

Datum Soutěž Pořadatel Propozice Výsledky
LEDEN
21. 1. Skiliška (Bedřichov)ELB
21.–29. 1.(REPRE)   I. zimní soustředění, objemová příprava na lyžích (Tři Studně)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
3.–5. 2. Zimní soustředění PardubiceFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 2. Oddílové mikrosoustředění (Hvězda)ASPvýsledky nejsou k dispozici
23.–26. 2.(REPRE)   II. zimní soustředění, fyzická příprava (Praha)REPREvýsledky nejsou k dispozici
BŘEZEN
4. 3. 1.JM MS ROB (Brno-Ivanovice) — 80m+2mGBM
4. 3. Místní přebor Prahy 4 — krátká trať 80mASPpropozice nejsou k dispozici
11. 3. Místní přebor — 80mETE
18. 3. ZRUŠENMístní přebor — 2mETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19. 3. Místní přebor — 80mELBvýsledky nejsou k dispozici
20. 3. Okresní přebor Prahy 4 — krátká trať 80mASP
25. 3. Okresní přebor Prahy 4 — 2m klasika (Kunratice)AFK
25. 3. Krajský přebor KVK — dlouhá trať (Cheb)DCH
25. 3.–2. 4.(REPRE)   Jarní tréninkové soustředění — technická příprava (Žihle)REPREvýsledky nejsou k dispozici
26. 3. 2.JM MS ROB (Obora) — 80m + 2mGBM
26. 3. Místní přebor Liberce (Vesec) — KT 2mELB
29. 3.–2. 4.(ŽDR)   Tréninkové soustředění ŽDR, spolu s REPRE (Sklárna)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
30. 3. Místní přebor 80 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
DUBEN
1. 4. SeČO Mistrovská soutěž II.st — 80mETEvýsledky nejsou k dispozici
6. 4. Místní přebor 2 m (Fr.Lázně)DCHvýsledky nejsou k dispozici
6. 4. ODLOŽENO NA NEURČITO Okresní přebor Prahy 4 — sprintASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8.–9. 4.(M/NŽ)   MČR v nočním ROB, MČR na dlouhé trati (Uštěk)ELB/ETE
11. 4. Místní přebor Pardubic — 80mFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 4. Místní přebor Prahy 4 — 2m KTAFK
20.–23. 4.(REPRE)   Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace (Česká Lípa)REPRE
22. 4. SeČO a VČO Mistrovská soutěž II.stELBvýsledky nejsou k dispozici
25. 4. Okresní přebor Brna-venkov (Soběšice) — KT 80mGBMvýsledky nejsou k dispozici
25. 4. Místní přebor TurnovFTU
27. 4. Místní přebor Pardubic — 2mFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27. 4. Místní přebor foxoring (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
29. 4.–1. 5.(M/NŽ)  O-sport cup — NŽ 2x klasika + MČR KT 80GAPvýsledky nejsou k dispozici
KVĚTEN
5.–8. 5. Jarní soustředění (Protivanov) — JM KP foxoring, sprint, klasika 80m, 2mGBMvýsledky nejsou k dispozici
5.–9. 5.(REPRE)   Mezinárodní srovnání — 4 denní ARDF (Lvov, Ukrajina)REPREvýsledky nejsou k dispozici
6. 5. VČO Mistrovská soutěž II.st — 2mFCSvýsledky nejsou k dispozici
6. 5. Krajský přebor Prahy — sprint + KT 80mASPvýsledky nejsou k dispozici
6.–8. 5. Krajský přebor JM — foxoring, sprint, 2x klasika + KT 2mGBMvýsledky nejsou k dispozici
11. 5. Místní přebor sprint (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
11.–14. 5.(ŽDR)   ZRUŠENO Technické soustředění ŽDR (Blansko)ŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
13. 5. Oblastní přebor Prahy — Dlouhá trať: 80m+2m (Krčský les)AFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16. 5. Místní přebor Pardubic — sprintFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19.–21. 5.(M/NŽ)  Klubovní PaTesátka 2017 — MČR v nočním ROB + NŽ klasika 80m + MČR KT 2mHNJvýsledky nejsou k dispozici
26.–28. 5. Přebor VČOFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27. 5. Oblastní přebor Prahy — 2m KT + foxoringAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27. 5. Krajský přebor KVK — klasika (Aš)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
29. 5. Okresní přebor 80 m KT (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ČERVEN
1.–4. 6.(REPRE)   Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Hradec Králové)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
3. 6. SeČO Mistrovská soutěž II.st — Česká LípaELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
5. 6. Krajský přebor KVK — sprint (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
6. 6. Okresní přebor Brna-venkov (Brno) — 2mGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8.–11. 6.(ŽDR)   Nominační soustředění ŽDR (Kašperské hory) — klasika 2m, 80m + sprintŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
10. 6. Oblastní přebor Prahy — 80m klasikaAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 6. Okresní přebor 2 m KT (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–18. 6.(M/NŽ)   Kysucký pohár — sprint, klasika 80m, klasika 2mSVKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–18. 6.(MEZ)   Pohár SkierniewicePolskovýsledky nejsou k dispozici
23.–25. 6.(MEZ)   Mistrovství Polska (Bolek & Lolek Cup) — Bielsko-BialaPolskovýsledky nejsou k dispozici
24. 6. VČO Mistrovská soutěž II.st — 80mFTUpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
26. 6. Okresní přebor foxoring (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27. 6. Okresní přebor Brna-venkov (Brno) — sprintGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
30. 6.–4. 7.(MEZ)  MS žáků a dorostu (Turčianské Teplice, Slovensko)SVKvýsledky nejsou k dispozici
ČERVENEC
4.–9. 7.(M/NŽ)   5D ROB (MČR sprint, MČR foxoring, MČR štafet, 2x NŽ klasika)ASP/FPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–16. 7.(MEZ)   "Světový" pohár — 4dny ROB u černého moře, Primorsko, BulharskoBulharskovýsledky nejsou k dispozici
26.–30. 7.(REPRE)   Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Jižní Morava)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
SRPEN
3.–6. 8.(REPRE)   Mezinárodní srovnání, mezinárodní závody (Litva)REPREvýsledky nejsou k dispozici
5.–13. 8. DCH - letní soustředění (Landštejn)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 8. Krajský přebor KVK — foxoring, štafety (Landštejn)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–18. 8. Společné oddílové soustředění (ASP+FPA) ŘásnáASP/FPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–20. 8.(REPRE)   Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Zvůle/Řásná)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19.–24. 8. Letní oddílové soustředění (ETE, ELB, AFK, BKA)ETE/ELB/AFK/BKApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20.–27. 8. Letní oddílové soustředění (Milovy)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
25. 8. Krajský přebor JM (Milovy) — nočníGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
26. 8. Krajský přebor JM (Milovy) — dlouhá traťGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
31. 8.–3. 9.(REPRE)   Dolaďovací soustředění před ME (Litva)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
4.–10. 9.(MEZ)  21. Mistrovství Evropy (IARU R1) 2017 (Druskininkai)Litvavýsledky nejsou k dispozici
16.–17. 9.(M/NŽ)   MČR na klasických tratíchDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21. 9. Okresní přebor sprint (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 9. VČO Mistrovská soutěž II.st — 80mFCLpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 9. SeČO Mistrovská soutěž II.st.?propozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
30. 9.–1. 10.(M/NŽ)   Pohár přátelství — NŽ 2x klasikaAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ŘÍJEN
5. 10. Okresní přebor 80 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
7. 10. Krajský přebor KVK — KT, Pohár Fr.Lázní (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
14.–15. 10.(M/NŽ)   Akademické MČR (Horní Bradlo)KTS Prahapropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19. 10. Okresní přebor 2 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20.–22. 10. Oddílový přebor (Sklené)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20.–22. 10. Podzimní soustředění PardubiceFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
LISTOPAD
4.–5. 11. Mistr.soutěž HK II.st. - 19. ročník Broumov open (80m klasika + sprint)FCSpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–19. 11.(REPRE)   Kondičně rehabilitační soustředění (Šumava, Sušice)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–19. 11.(ŽDR)   Kondičně rehabilitační soustředění, spolu s REPRE (Šumava)ŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 11. ETE – místní přebor 80m – nočníETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM