Aktuální soutěže

19. 8.2017
SeČO Mistrovská soutěž II.st.
19.–24. 8.2017
Letní oddílové soustředění (ETE, ELB, AFK, BKA)
20.–27. 8.2017
Letní oddílové soustředění (Milovy)

Kalendář

Srpen - 2017
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Vzkazovník

Marcela Šrůtová [03.07.2017 16:40:52]
Po 2m se uzavírá medailová statistika ziskem dvou zlatých a bronzu. Za barvy ČR zabojovala výborně děvčata - Bětka Sobotová je mistryní světa a D14 mají druhé zlato v družstvech (žádné jiné D14 než z Česka na nejvyšší stupínek si nestouply). Bronz patří dorostenkám D16.

I když se klukům na 2m medailově nezadařilo, tak další super výsledky na velkou bednu TOP-6 udělali 4. Lenka Marešová (D14), 5. Tomáš Ráliš (M14) a Daniela Trpáková (D16) a 6. Johana Klecová (D14). Do TOP-desítky se ještě svými časy vešly 7. Petra Liďáková a 9. Markéta Střítecká.

Všech 18 dívek a kluků bojovalo za tým CZECH a odváží si celkem 13 medailí (6-3-4).
Gratuluji a těším se na ukázku cenných kovů na 5D.
Dagmar Skřivanová [02.07.2017 22:35:19]
Gratulace na Slovensko všem medailistům. Sledujeme výsledky i online vysílání a držíme
palce.
Marcela Šrůtová [02.07.2017 11:44:02]
Gratulace na Slovensko.
České výpravě to dneska cinklo 3x - mistryní světa se stala Johanka Klecová (D14), vícemistryní se stříbrem na krku je Alžběta Sobotová (D14) a bronz do Čech putuje díky Daniele Trpákové (D16).
Na velkou bednu by se skvělými výkony vešli ještě 5. Barbora Jirásková a děleným 6.místem Jakub Křen a Vilém Hrubý.
V TOP-10 máme na další 3 umístění: 7. Jan Trpáka, 8. Samuel Svatek, 10. Daniel Svatek.
Držíme palce do zítřejšího posledního závodu.
Dvoumetr měří a Češi tomu věří !!!

Aktuálně

Kalendář soutěží pro tento rok

Pokud chcete, aby byly uveřejněné propozice/výsledky na konkrétní závod, zašlete je na společný email na sekretariát AROB a Balůovi.


ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2017

Michal Skrbek8.–9. 4. — MČR v nočním ROB, MČR na dlouhé trati (Uštěk) (ELB/ETE) — Michal Skrbek / náhr. Jakub Oma
Renata Čadová29. 4.–1. 5. — O-sport cup — NŽ 2x klasika + MČR KT 80 (GAP) — Renata Čadová / náhr. Martina Matoušková
Jana Omová19.–21. 5. — Klubovní PaTesátka 2017 — MČR v nočním ROB + NŽ klasika 80m + MČR KT 2m (HNJ) — Jana Omová / náhr. Miroslav Vlach ml.
Miroslav Látal16.–18. 6. — Kysucký pohár — sprint, klasika 80m, klasika 2m (SVK) — Miroslav Látal / náhr. Petr Hrouda
Jiří Mareček4.–9. 7. — 5D ROB (MČR sprint, MČR foxoring, MČR štafet, 2x NŽ klasika) (ASP/FPA) — Jiří Mareček / náhr. Jiří Vlach
Antonín Blomann16.–17. 9. — MČR na klasických tratích (DCH) — Antonín Blomann / náhr. Dagmar Skřivanová
Jaromír Baxa st.30. 9.–1. 10. — Pohár přátelství — NŽ 2x klasika (AFK) — Jaromír Baxa st. / náhr. Miroslav Vlach st.
Michaela Marečková14.–15. 10. — Akademické MČR (Horní Bradlo) (KTS Praha) — Michaela Marečková / náhr. Barbora Matoušková

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ROK 2017

Datum Soutěž Pořadatel Propozice Výsledky
LEDEN
21. 1. Skiliška (Bedřichov)ELB
21.–29. 1.(REPRE)   I. zimní soustředění, objemová příprava na lyžích (Tři Studně)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
3.–5. 2. Zimní soustředění PardubiceFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 2. Oddílové mikrosoustředění (Hvězda)ASPvýsledky nejsou k dispozici
23.–26. 2.(REPRE)   II. zimní soustředění, fyzická příprava (Praha)REPREvýsledky nejsou k dispozici
BŘEZEN
4. 3. Místní přebor Prahy 4 — krátká trať 80mASPpropozice nejsou k dispozici
4. 3. 1.JM MS ROB (Brno-Ivanovice) — 80m+2mGBM
11. 3. Místní přebor — 80mETE
18. 3. ZRUŠENMístní přebor — 2mETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19. 3. Místní přebor — 80mELB
20. 3. Okresní přebor Prahy 4 — krátká trať 80mASP
25. 3. Krajský přebor KVK — dlouhá trať (Cheb)DCH
25. 3. Okresní přebor Prahy 4 — 2m klasika (Kunratice)AFK
25. 3.–2. 4.(REPRE)   Jarní tréninkové soustředění — technická příprava (Žihle)REPREvýsledky nejsou k dispozici
26. 3. 2.JM MS ROB (Obora) — 80m + 2mGBM
26. 3. Místní přebor Liberce (Vesec) — KT 2mELB
29. 3.–2. 4.(ŽDR)   Tréninkové soustředění ŽDR, spolu s REPRE (Sklárna)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
30. 3. Místní přebor 80 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
DUBEN
1. 4. SeČO Mistrovská soutěž II.st — 80mETE
6. 4. Místní přebor 2 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
6. 4. ODLOŽENO NA NEURČITO Okresní přebor Prahy 4 — sprintASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8.–9. 4.(M/NŽ)   MČR v nočním ROB, MČR na dlouhé trati (Uštěk)ELB/ETE
11. 4. ZRUŠENO Místní přebor Pardubic — 80mFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 4. Místní přebor Prahy 4 — 2m KTAFK
20.–23. 4.(REPRE)   Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace (Česká Lípa)REPRE
22. 4. SeČO a VČO Mistrovská soutěž II.stELB
25. 4. Místní přebor TurnovFTU
25. 4. Okresní přebor Brna-venkov (Soběšice) — KT 80mGBMvýsledky nejsou k dispozici
27. 4. Okresní přebor Pardubic — KT 2mFPApropozice nejsou k dispozici
28. 4. Místní přebor foxoring (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
29. 4.–1. 5.(M/NŽ)  O-sport cup — NŽ 2x klasika + MČR KT 80GAP
KVĚTEN
5.–8. 5. Jarní soustředění (Protivanov) — JM KP foxoring, sprint, klasika 80m, 2mGBMvýsledky nejsou k dispozici
5.–9. 5.(REPRE)   Mezinárodní srovnání — 4 denní ARDF (Lvov, Ukrajina)REPRE
6. 5. VČO Mistrovská soutěž II.st — 2mFCS
6. 5. Krajský přebor Prahy — sprint + KT 80mASP
6.–8. 5. Krajský přebor JM — foxoring, sprint, 2x klasika + KT 2mGBMvýsledky nejsou k dispozici
11. 5. Místní přebor sprint (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
11.–14. 5.(ŽDR)   ZRUŠENO Technické soustředění ŽDR (Blansko)ŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
13. 5. Oblastní přebor Prahy — Dlouhá trať: 80m+2m (Krčský les)AFK
16. 5. ZRUŠENO Místní přebor Pardubic — sprintFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19.–21. 5.(M/NŽ)  Klubovní PaTesátka 2017 — MČR v nočním ROB + NŽ klasika 80m + MČR KT 2mHNJ
26.–28. 5. Přebor VČOFPAvýsledky nejsou k dispozici
27. 5. Krajský přebor KVK — klasika (Aš)DCHpropozice nejsou k dispozici
27. 5. Oblastní přebor Prahy — 2m KT + foxoringAFK
29. 5. Okresní přebor 80 m KT (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
ČERVEN
1.–4. 6.(REPRE)   Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Hradec Králové)REPRE
3. 6. SeČO Mistrovská soutěž II.st — Česká LípaELB
5. 6. Krajský přebor KVK — sprint (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
6. 6. Okresní přebor Brna-venkov (Brno) — 2mGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8.–11. 6.(ŽDR)   Nominační soustředění ŽDR (Kašperské hory) — klasika 2m, 80m + sprintŽDRpropozice nejsou k dispozici
10. 6. Krajský přebor Prahy — klasika 2mAFK
10.–11. 6.(MEZ)   Pohár TuriaSVKvýsledky nejsou k dispozici
12. 6. Okresní přebor 2 m KT (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
15. 6. Místní přebor Pardubic — foxoringFPApropozice nejsou k dispozici
16.–18. 6.(M/NŽ)  Kysucký pohár — sprint, klasika 80m, klasika 2mSVK
16.–18. 6.(MEZ)  Pohár SkierniewicePolskovýsledky nejsou k dispozici
23.–25. 6.(MEZ)   Mistrovství Polska (Bolek & Lolek Cup) — Bielsko-BialaPolsko
24. 6. VČO Mistrovská soutěž II.st — 80mFTU
26. 6. Okresní přebor foxoring (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
27. 6. Okresní přebor Brna-venkov (Brno) — sprintGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
30. 6.–4. 7.(MEZ)  MS žáků a dorostu (Turčianské Teplice, Slovensko)SVK
ČERVENEC
4.–9. 7.(M/NŽ)  5D ROB (MČR sprint, MČR foxoring, MČR štafet, 2x NŽ klasika)ASP/FPA
12.–16. 7.(MEZ)   "Světový" pohár — 4dny ROB u černého moře, Primorsko, BulharskoBulharskovýsledky nejsou k dispozici
26.–30. 7.(REPRE)   Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Jižní Morava)REPRE
SRPEN
3.–6. 8.(MEZ)  59. Otevřené mistrovství LitvyLitvavýsledky nejsou k dispozici
3.–6. 8.(REPRE)   Mezinárodní srovnání, mezinárodní závody (Litva)REPREvýsledky nejsou k dispozici
5.–13. 8. DCH - letní soustředění (Landštejn)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 8. Krajský přebor KVK — foxoring, štafety (Landštejn)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–18. 8. Společné oddílové soustředění (ASP+FPA) ŘásnáASP/FPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–20. 8.(REPRE)   Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Zvůle/Řásná)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19. 8. SeČO Mistrovská soutěž II.st.ETEvýsledky nejsou k dispozici
19.–24. 8. Letní oddílové soustředění (ETE, ELB, AFK, BKA)ETE/ELB/AFK/BKApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20.–27. 8. Letní oddílové soustředění (Milovy)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
25. 8. Krajský přebor JM (Milovy) — nočníGBMvýsledky nejsou k dispozici
26. 8. Krajský přebor JM (Milovy) — dlouhá traťGBMvýsledky nejsou k dispozici
26.–27. 8.(MEZ)   Otevřené mistrovství SlovenskaSlovenskovýsledky nejsou k dispozici
31. 8.–3. 9.(REPRE)   Dolaďovací soustředění před ME (Litva)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
4.–10. 9.(MEZ)  21. Mistrovství Evropy (IARU R1) 2017 (Druskininkai)Litvavýsledky nejsou k dispozici
16.–17. 9.(M/NŽ)   MČR na klasických tratíchDCHvýsledky nejsou k dispozici
21. 9. Okresní přebor sprint (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 9. VČO Mistrovská soutěž II.st — 80mFCLpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
30. 9.–1. 10.(M/NŽ)  Pohár přátelství — NŽ 2x klasikaAFKvýsledky nejsou k dispozici
ŘÍJEN
5. 10. Okresní přebor 80 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
7. 10. Krajský přebor KVK — KT, Pohár Fr.Lázní (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
14.–15. 10.(M/NŽ)   Akademické MČR (Horní Bradlo)KTS Prahavýsledky nejsou k dispozici
19. 10. Okresní přebor 2 m (Fr.Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20.–22. 10. Oddílový přebor (Sklené)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20.–22. 10. Podzimní soustředění PardubiceFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
LISTOPAD
4.–5. 11. Mistr.soutěž HK II.st. - 19. ročník Broumov open (80m klasika + sprint)FCSpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–19. 11.(REPRE)   Kondičně rehabilitační soustředění (Šumava, Sušice)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–19. 11.(ŽDR)   Kondičně rehabilitační soustředění, spolu s REPRE (Šumava)ŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 11. ETE – místní přebor 80m – nočníETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM