Aktuální soutěže

18.–26. 8.2018
Letní soustředění GBM (Landštejn)
18. 8.2018
Krajský přebor JM — noční (Landštejn)
18. 8.2018
Krajský přebor štafet (Zvůle)

Kalendář

Srpen - 2018
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

Janků [12.08.2018 00:34:58]
Mám několik sad vybavení pro závodníky - přijímače pro obě pásma
(Mareček),kleště,stojany,lampiony
pro případné zájemce napíšu seznam
Jirka
Jirka 1way [18.07.2018 16:29:35]
K uvážení pro příští rok - bude se opakovat, pozvání letos nikdo nevyužil. Zajímavá příležitost pro začátečníky, kteří všude chybí : https://ardf.darc.de/pubrel/2018/schueler-brotterode.htm
Zájemce podpoříme.
Nečik [09.07.2018 16:05:35]
do mé fotogalerie jsem přidal nějaké obrázky momentky z Doks. Adresa FotoNecik.zonerama.com

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Shlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Výsledky soutěží v roce 2009

 

VÝSLEDKY ZÁVODŮ PRO ROK 2009

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
ÚNOR
4.-8.2.zimní akademické soustředěníAkad.oddílypropozine nejsou k dispozici
únorSKI liškaELBpropozine nejsou k dispozici
BŘEZEN
8.3.1. JM KŽ 80m + 2m klasikaGBM
19.3.Místní přebor Cheb 80mDCH
21.3.Krajský přebor Karlovarský kraj (dlouhá trať)DCH
21.3.Místní přebor Liberec 80mELB
21.-22.3.Jarní soustředění oddíluFSYpropozine nejsou k dispozici
22.3.Okresní přebor Svitavy 80mFSY
26.3.Okresní přebor Cheb 80mDCH
28.3.Krajský přebor Pardubický kraj (1. OŽ VČ - 80m)FPA
29.3.Místní přebor Turnov 80mFTUpropozine nejsou k dispozici
29.3.2. JM KŽ 80m + 2m klasikaGBM
DUBEN
1.4.Okresní přebor Praha 4 - sprintASP
3.-4.4.Mistrovství Polska – dlouhá traťPolskopropozine nejsou k dispozici
4.4.Krajský přebor Liberecký kraj (2.OŽ VČ - 80m)FTU
4.4.Místní přebor KunoviceHKU
2.4.Okresní přebor Pardubice -foxoringFPA
7.4.Okresní přebor Praha 4 - foxoring (odloženo - náhradní termín dosud není určen)AFKpropozine nejsou k dispozici
7.4.Okresní přebor Žďár n.S. - 2mGNMpropozine nejsou k dispozici
8-12.4.1.tréninkové soustředění reprezentaceREPRE
11.4.Krajský přebor Liberecký kraj (3.OŽ VČ - 2m)ELB
11.4.Místní přebor ŠternberkHSTpropozine nejsou k dispozici
16.4.Místní přebor Cheb 2 mDCH
16.4.Okresní přebor Praha 4 - KT 80mASP
17.-18.4.Mistrovství ČR dlouhá trať, nočníFPA
22.4.Okresní přebor Brno- venkov (KT 80m)GBM
23.-26.4.společné tréninkové soustředěníŽPR+REPRE
28.4.Okresní přebor Pardubice - DTFPA
28.4.Okresní přebor Praha 4 - KT 2mAFK
30.4.Okresní přebor Cheb 2 mDCH
30.4.-4.5.Kijevská vesna - mezinárodní závodyUkrajina
KVĚTEN
1.5.Místní přebor Turnov - 2mFTUpropozine nejsou k dispozici
2.5.Krajský přebor Královehradecký kraj (4.OŽ VČ-2m)FCS
2.5.ODLOŽENO (nový termín bude stanoven) Krajský přebor Středočeský kraj - 80m klasikaBMEpropozine nejsou k dispozici
2.-3.5.Krajský přebor JM - 2x klasika, sprint+ foxoringGBM
3.5.Krajský přebor Praha - 2m klasikaASP
4.5.Okresní přebor Cheb – sprintDCH
8-10.5.Mistrovství ČR KT + 2x NŽGAP
11.5.Okresní přebor Cheb – štafetyDCH
12.5.Okresní přebor Pardubice - sprintFPApropozine nejsou k dispozici
14.5.Okresní přebor Praha 4 - 2m klasikaASP
15.-16.5.Mistrovství Polska – foxoringPolskopropozine nejsou k dispozici
15.-17.5.International ARDF GamesLitvapropozine nejsou k dispozici
16.5.Krajský přebor Pardubický kraj (OŽ VČ-2m)FSY
16-17.5.Krajský přebor KV klasika, foxoringDCH
16.-17.5.Martinský pohárSlovenskopropozine nejsou k dispozici
16.-17.5.1. RLL Německo - Koln-Aachenpropozine nejsou k dispozici
21-24.5.Tréninkové soustředěníŽPR
23.5.Okresní přebor Svitavy -2mFSYpropozine nejsou k dispozici
23.5.ODLOŽENO (nový termín bude stanoven) Krajský přebor Prahy - 80m klasikaAFKpropozine nejsou k dispozici
23.5.Okresní přebor Teplice - 80m sprintETE
23.-24.5.Pohár města TurieSlovenskopropozine nejsou k dispozici
22.-24.5.Puchar Wisly UKS (Gardeja)propozine nejsou k dispozici
23.-25.5.RSGB ARDF Festival - Mistrovství AnglieVelká Britániepropozine nejsou k dispozici
28.5.Okresní přebor Pardubice - trojbojFPA
29.5.-1.6.Tréninkové soustředění reprezentaceREPRE
29.-31.5.Společné oddílové soustředění HKU/HSTHKU/HSTpropozine nejsou k dispozici
30.-31.5.Krajský přebor Pardubický kraj (OŽ VČ-2m,sprint)FCL
30.-31.5.Kysucký pohárSlovenskopropozine nejsou k dispozici
31.5.Krajský přebor Zlínský kraj 80m+2mHKU
ČERVEN
19.-21.6.Mistrovství PZKPolskopropozine nejsou k dispozici
1.6.Okresní přebor Cheb – foxoringDCH
3.6.Okresní přebor Brno -venkov - KT 2mGBMpropozine nejsou k dispozici
4.6.Krajský přebor Prahy - foxoring 80mASP
5.-7.6.Mistrovství Polska mládež (KW10-16)Polskopropozine nejsou k dispozici
9.6.Okresní přebor Prahy 4 - 80m štafetyAFK
11.-14.6.Jurassic Cup - 3 denní ROBPolskopropozine nejsou k dispozici
13-14.6.Mistrovství ČR KT + NŽETE
18.6.Krajský přebor Prahy - sprintASP
19.-21.6.Společné oddílové soustředění HST+HKUHST+HKUpropozine nejsou k dispozici
21.6.Krajský přebor Olomoucký krajHSTpropozine nejsou k dispozici
20.-21.6.2. RLL Anhalt - Sachsenpropozine nejsou k dispozici
23.6.Krajský přebor Prahy - 80m KTAFK
25.-28.6.Nominační soustředění reprezentaceREPRE
27.-28.6.Neof.mistrovství Česko-Slovenska radioamatérůHVSpropozine nejsou k dispozici
30.6.-3.7.Mistrovství Evropy žákůGBM
6.6.Místní přebor na KT, Liberec (2m)ELB
25.-28.6.Nominační soustředění ŽPRŽPR
ČERVENEC
3.-6.7.4DAYS ARDF - 4 dnyROB (Mistrovství ČR sprint, štafety, foxoring + NŽ)GBM
11.-12.7.3.RLL Niedersachsenpropozine nejsou k dispozici
17.-19.7.BEREG CUP - mezinárodní závody MaďarskoMa?arsko
18.7.CYKLOLIŠKAELB
29.7.-2.8.Nominační soustředění reprezentaceREPRE
19.-25. 7.společné letní soustředění ASP+FPA - Horní BradloASP+FPA
21. 7.Okresní přebor Prahy 4 (foxoring)ASP
22. 7.Okresní přebor Pardubic (80m sprint)FPA
SRPEN
31.7.-2.8.Mistrzostwa Polski PZRSpropozine nejsou k dispozici
1.-2.8.Nordic ARDF (Skandinávské mistrovství)Švédskopropozine nejsou k dispozici
8.-9.8.Mistrovství NěmeckaNěmecko
8-15. 8.Letní tábor oddílu Cheb - Žihle/SklárnaDCHpropozine nejsou k dispozici
14-15.8.Krajský přebor KV noční + klasikaDCH
14.-16.8.Lithuania ARDF championship + Old-Timers (Mistrovství Litvy)- mezinárodní závodyLitvapropozine nejsou k dispozici
15.-16.8.Mistrovství Slovenska SlovenskoBanská Bystrica
16.-20.8.Letní oddílové soustředění - Sloup v ČecháchELB
29.-30.8.Mistrovství ČR klasika (MD16-60)AFK
29.8.Okresní přebor Teplice - 2mETEpropozine nejsou k dispozici
15.-23. 8.letní soustředění GBM - řásná u TelčeGBMpropozine nejsou k dispozici
25. 8.Okresní přebor Liberce (80m sprint)ELB
22. 8.Okresní přebor Liberce (2m)ELB
25. 8.Okresní přebor Liberce (2m - KT)ELB
25. 8.Okresní přebor Liberce (foxoring)ELB
ZÁŘÍ
13.9.Okresní přebor Žďár n.S. - 80mGNM
12. 9.Krajský přebor Ústecký kraj - 80mETE
4.-6.9.Dolaďovací soustředěníREPREpropozine nejsou k dispozici
10.9.Okresní přebor Prahy 4 - 80 m klasikaASPpropozine nejsou k dispozici
9.9.Okresní přebor Brno-venkov - 2m klasikaGBMpropozine nejsou k dispozici
12.-13.9.Podzimní oddílové soustředěníFSYpropozine nejsou k dispozici
12.9.Krajský přebor Prahy - KT 2mAFK
16.-22.9.Mistrovství EvropyBulharsko
19.-20.9.Mistrovství ČR klasika - žáciDCH
26.9.Krajský přebor Ústecký kraj - 2mETE
27.-28. 9.Místní přebor Turnova na KT (2m + 80m) a Radioorientační Trojboj – TurnovFTU
26. 9.Okresní přebor Svitav (80m)FSY
ŘÍJEN
4.10.Krajský přebor KV KT (Pohár Fr.Lázní)DCH
10.-11.10.NŽ klasika (Pohár přátelství)AFK
2.-4.10.Společné oddílové soustředění HKU/HSTHKU/HSTpropozine nejsou k dispozici
9.-11.10.Mezinárodní závody Bieg HubertaPolskopropozine nejsou k dispozici
9.-11.10.Mistrovství Německa – foxoringNěmeckopropozine nejsou k dispozici
15.10.Okresní přebor Prahy 4 - nočníASPpropozine nejsou k dispozici
17.10.Okresní přebor LiberecELBpropozine nejsou k dispozici
24.10.Okresní přebor Teplice - nočníETE
25.10.Místní přebor Bílovice - 80m + 2m linieGBM
29.10.-1.11.Soustředění ŽPR a juniorské reprezentace - SklárnaŽPR + JUN REPRE
LISTOPAD
8. 11.Soutěž ECCE Homo Šternberk (II.stupeň)HST
14.-15.11.Akademické Mistrovství ČRKTS (ELB)
30.10.-1.11.Mistrovství Slovenska - dlouhá traťSlovenskopropozine nejsou k dispozici
7.11.Krajský přebor Hradeckého kraje (OŽ VČ-80m)FCS
24.11.Okresní přebor Pardubice - nočníFPA
25.-29.11.Kondičně-rehabilitační soustředění (Sedmihorky)REPREpropozine nejsou k dispozici
PROSINEC
12.12.Praha-liškaASP

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM