Aktuální soutěže

19. 6.2018
PŘELOŽENO na 29.9. Okresní přebor Prahy 4 — sprint
22.–24. 6.2018
13. Balkánské mistrovství v ROB (Targu Jiu, Romania)
23.–24. 6.2018
Oblastní přebor VČO
23. 6.2018
ZRUŠENO Okresní přebor Prahy 4 — štafety

Kalendář

Červen - 2018
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Vzkazovník

Honza [18.06.2018 19:22:55]
První sada fotografií ze Svitav: http://nfoto.xcer.cz/index.php?/category/6 . Další postupně přibudou.

H.
Fox team Turnov [06.06.2018 13:52:47]
Podali jsme žádost o grant na podporu práce s mládeží od firmy Partners market Turnov, abychom mohli dokoupit techniku pro naše dětské členy. Pro získání grantu je důležité obdržet hlasy v anketě. Prosíme o hlasování na adrese:
http://market.partners.cz/turnov/o-nas/grant-partners-marketu-turnov-2018

Děkujeme!
Marcela - sekretariát [29.05.2018 14:42:17]
AROB hromadně připojistí všechny účastníky sobotního závodu NŽ v Německu (2.6.) - o této skutečnosti již byli informováni vedoucí oddílů.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Shlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Výsledky soutěží v roce 2015

 

ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2015

Michal Skrbek25.–26. 4. — MČR na dlouhé trati a v nočním ROB (FTU) — Michal Skrbek
Leona Soukupová8.–10. 5. — O-sport Cup — M ČR KT 80 m, NŽ 2m klasika, NŽ foxoring (GAP/BHE) — Leona Soukupová
Jaromír Baxa30.–31. 5. — MČR KT 2 m, NŽ 80 m klasika (FPA) — Jaromír Baxa
Marcela Šrůtová26.–28. 6. — Kysucký pohár — 3x NŽ ČR: 80m klasika, sprint, foxoring (Klokočov–Bíla) (Slovensko) — Marcela Šrůtová
Tomáš Hladina3.–7. 7. — 4denní — MČR sprint, MČR foxoring, 2x NŽ klasika, MČR štafety (GBM) — Tomáš Hladina
Martina Matoušková19.–20. 9. — MČR na klasické trati (ETE/ELB) — Martina Matoušková
Iveta Machová3.–4. 10. — Pohár přátelství, NŽ klasika 80m + 2m (AFK) — Iveta Machová
Miroslav Vlach ml.17.–18. 10. — Akademické MČR (KTS Brno) — Miroslav Vlach ml.

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK 2015

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
LEDEN
3.–11. 1.(REPRE)   I. zimní soustředění, objemová příprava na lyžích (Krkonoše – Vysoké nad Jizerou)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
14. 2. PŘELOŽENO NA 28.2. Skiliška 2015ELBvýsledky nejsou k dispozici
28. 2. Skiliška 2015ELB
28. 2.–1. 3. Lyžařská víkendovka (Aš)DCHvýsledky nejsou k dispozici
BŘEZEN
7. 3. 1. JMKS ROB — klasika 80 + 2 mGBM
7. 3. ZRUŠENO Místní přebor 80m klasikaETEvýsledky nejsou k dispozici
13.–22. 3.(REPRE)   I. jarní tréninkové soustředění — technická příprava (Cheznovice)REPREvýsledky nejsou k dispozici
14. 3. Místní přebor 80m klasikaELB
19.–22. 3.(ŽPR)   Tréninkové soustředění společně s REPRE, výběr ŽDR (Cheznovice)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
21. 3. Místní přebor (Česká Třebová)FCLvýsledky nejsou k dispozici
21. 3. Místní přebor 2m klasika + KT 80mETE
26. 3. Místní přebor — foxoring (Fr.Lázně)DCH
28. 3. Místní přebor 2m klasikaELB
28. 3. Krajský přebor Prahy — 2m klasika (+ 80m linie) — KrčASP
29. 3. Místní přebor České Třebové - 80mFCL
29. 3. 2. JMKS ROB — klasika 80 + 2 mGBM
DUBEN
2.–6. 4.(REPRE)   II. jarní tréninkové soustředění, technická a mapová příprava (Kokořínsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
3.–4. 4. Jarní víkendovka (Fr.Lázně)DCHvýsledky nejsou k dispozici
4. 4. Přebor Ústeckého kraje v pásmu 2m + sprint 80 mETE
4. 4. Krajský přebor KV — foxoring (Cheb)DCH
10.–13. 4.(ŽPR)   1. nominační soustředění ŽDR (okolí Brna) — otevřenéŽDR
11. 4. Místní přebor České TřebovéFCL
11.–12. 4. nějaký německý místní přeborNěmecko
14. 4. Místní přebor — klasika (Pardubice)FPA
15. 4. Náborová akce pro školy — OP park.závod (Svitavy)FSYvýsledky nejsou k dispozici
16. 4. Místní přebor — 2 m (Fr.Lázně)DCH
16.–19. 4.(REPRE)   Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace (Karlovy Vary)REPRE
18. 4. Přebor Libereckého kraje v pásmu 2mELB
23. 4. Místní přebor — 80 m (Fr.Lázně)DCH
25.–26. 4.(M/NŽ)   MČR na dlouhé trati a v nočním ROBFTU
28. 4. Přebor Prahy 4 — 80m krátká trať, linie 80mAFK
29. 4. Okresní přebor Brno-venkov — krátká traťGBM
30. 4.–3. 5.(ŽPR)   Tréninkové soustředění (Vysočina) — výběr ŽDRŽDRvýsledky nejsou k dispozici
KVĚTEN
1.–5. 5.I. mezinárodní srovnání, mezinárodní závody (4 denní ARDF Lvov, Ukrajina)REPRE
2. 5. 1. Závod VČO — klasika (Pardubice)FPA
4. 5. Místní přebor — sprint (Fr.Lázně)DCH
7. 5. Okresní přebor Prahy — foxoringu (Novodvorská)ASP
8.–10. 5.(ŽPR)   Veřejný závod — nominační — M ČR na KT, NŽ klasika (bez foxoringu)GAP/BHE
8.–10. 5.O-sport Cup — M ČR KT 80 m, NŽ 2m klasika, NŽ foxoringGAP/BHE
14. 5. Okresní přebor — 80 m (Fr.Lázně)DCH
14. 5. Místní přebor — klasika (Pardubice)FPAvýsledky nejsou k dispozici
16. 5. Krajský přebor KV — klasika 80 m, 2 m (Aš)DCH
16. 5. 2. Závod VČO (Česká Skalice)FCS
16.–17. 5. JM krajský přebor — 2x klasika, sprint a foxoring + něco navícGBM
18. 5. Okresní přebor — 2 m (Fr.Lázně)DCH
21. 5. Okresní přebor Prahy 4 — Sprint (Krčský les)ASP
22.–25. 5.(ŽPR)   2. nominační soustředění ŽDR (Milovy) — otevřenéŽDR
23. 5.(MEZ)   1. Sachsen pokal 2015 — 80m a 2m klasikaNěmeckovýsledky nejsou k dispozici
23. 5. 3. Závod VČO (Turnov)FTU
23.–24. 5.Mistrovství Slovenska v ROB dorost — 80m a 2m klasika, sprint (Šaštín-Stráže)Slovenskovýsledky nejsou k dispozici
24. 5. 4. Závod VČO — foxoring (Svitavy)FSY
29. 5.(REPRE)   Akce reprezentace – oficiální testování na dráze (Pardubický kraj)REPREvýsledky nejsou k dispozici
29. 5.(REPRE)   Oficiální měření limitu na atletické dráze (Pardubice)REPREvýsledky nejsou k dispozici
30.–31. 5.(M/NŽ)   MČR KT 2 m, NŽ 80 m klasikaFPA
ČERVEN
1. 6. Okresní přebor — foxoring (Fr.Lázně)DCH
4.–8. 6.Mistrovství Evropy žáků a dorostu 2015 (Zamość) — výběr ŽDRPolsko
4.–8. 6.Dorostenecké mistrovství Evropy (Zamość)Polsko
6. 6. Přebor Libereckého kraje v pásmu 80m + foxoring nebo sprint (Česká Lípa)ELB
11. 6. Okresní přebor — sprint (Fr.Lázně)DCH
11.–14. 6.(REPRE)   I. nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Plzeň)REPRE
13. 6. Krajský přebor Prahy — klasika 80 m (Praha 6 — Přední Kopanina)AFK
13.–14. 6.(MEZ)   Pohár TuriaSlovenskovýsledky nejsou k dispozici
16. 6. Okresní přebor Prahy 4 — krátká trať 2 m (Praha 4 — Hodkovičky)AFK
18. 6. Okresní přebor Liberec ve foxoringuELB
20. 6. Krajský přebor KV — sprint, štafety (Fr.Lázně)DCH
20. 6. Krajský přebor Prahy — dlouhá trať 80+2 m (Praha 4 — Krčský les)AFK
26.–28. 6.Kysucký pohár — 3x NŽ ČR: 80m klasika, sprint, foxoring (Klokočov–Bíla)Slovensko
27. 6. XI. Ročník mezinárodního mistrovství České a Slovenské republiky v „honu na lišku“HST, HKU, FSY
ČERVENEC
3.–7. 7.4denní — MČR sprint, MČR foxoring, 2x NŽ klasika, MČR štafetyGBM
4.–6. 7.(REPRE)   II. nominační soustředění státní sportovní reprezentace – veřejné závody (5D ROB)REPREvýsledky nejsou k dispozici
5.–10. 7. Oddílové soustředění — FSY (Radeč)FSYvýsledky nejsou k dispozici
7.–9. 7.(MEZ)   Evropský ROB pohárBulharskovýsledky nejsou k dispozici
7.–12. 7. Letní soustředění DCH (Žihle)DCHvýsledky nejsou k dispozici
8.–12. 7. Oddílové soustředění — FPA + ASPFPA+ASPvýsledky nejsou k dispozici
9.–12. 7.(REPRE)   II. mezinárodní srovnání, mezinárodní závody "4 Days ARDF Bulgarian" (Bulharsko, Primorsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
9.–12. 7.(MEZ)   4dny ROB na břehu bulharského Černého mořeBulharskovýsledky nejsou k dispozici
10. 7. Okresní přebor (Suchý)ASP
12. 7. Místní přebor (Suchý) – foxoring FPA
17.–19. 7.(REPRE)   III. mezinárodní srovnání, mezinárodní závody Bereg Cup (Nyiregyháza, Maďarsko)REPRE
22.–26. 7.(REPRE)   III. nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Šumperk)REPRE
30. 7.–2. 8.(REPRE)   Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Žihle)REPREvýsledky nejsou k dispozici
SRPEN
1.–4. 8.(REPRE)   Mezinárodni závody OB, Bubo Cup (Chorvatsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
7.–9. 8.Severské mistrovství v ROB 2015Norskovýsledky nejsou k dispozici
12.–16. 8.(MEZ)   Přípravný kemp (Mariánské Lázně)AROB ČRvýsledky nejsou k dispozici
12.–16. 8.(REPRE)   Dolaďovací soustředění před ME — přípravný kemp (Mariánské Lázně)AROB ČRvýsledky nejsou k dispozici
17.–23. 8.ME 2015 (Mariánské Lázně)AROB ČR
17.–23. 8.Mistrovství Evropy 2015 (Mariánské Lázně)AROB ČR
22.–27. 8. Soustředění oddílové (ELB,ETE,AFK) + okresní přeboryELB, ETE, AFKvýsledky nejsou k dispozici
23. 8. Okresní přebor Liberce — 2m klasikaELB
23.–30. 8. Letní oddílové soustředěníGBMvýsledky nejsou k dispozici
24. 8. Okresní přebor Teplic — 80m klasikaETE
26. 8. Okresní přebor Liberce — 2m krátká traťELB
26. 8. Přebor Prahy 4 — 80m sprintAFK
27. 8. Přebor Prahy 4 — foxoringAFK
28. 8. JM krajský přebor v nočnímGBMvýsledky nejsou k dispozici
29. 8. JM krajský přebor na dlouhé tratiGBM
29. 8.(MEZ)   2. Sachsen pokal 2015 — 80m a 2m klasikaNěmeckovýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
5. 9. Krajský přebor VČO — KT 80 m (Česká Třebová)FCL
6.–12. 9.10. mistrovství IARU Regionu 3 (Gunma)Japonskovýsledky nejsou k dispozici
8. 9. Místní přebor (Pardubice)FPA
12. 9. 5. Závod VČO (Svitavy)FSY
19.–20. 9.(M/NŽ)   MČR na klasické tratiETE/ELB
26. 9. Krajský přebor KV — krátká trať 80 m, 2 m (Fr.Lázně)DCH
ŘÍJEN
3.–4. 10.Pohár přátelství, NŽ klasika 80m + 2mAFK
10. 10. Přebor Ústeckého kraje v pásmu 80m + 2m KTETEvýsledky nejsou k dispozici
10. 10. „Tradiční i Netradiční závod v Krčském lese“ ke 40. výročí založení oddílu Radioklub OK1KYPASP
17.–18. 10.(M/NŽ)   Akademické MČRKTS Brno
23.–25. 10. oddílový přeborGBM
24. 10. Přebor Středočeského kraje v pásmu 2m + sprint 80m (Byšice, Mělník)BME?výsledky nejsou k dispozici
28.–31. 10. Podzimní víkendovka (Aš)DCH
28. 10.–1. 11.(ŽPR)   Podzimní soustředění (Hradec Králové) — otevřenéŽDRvýsledky nejsou k dispozici
28. 10.–1. 11. Oddílové soustředění (Stará Ves u Rýmařova) — Místní přebory: 80 m, 2 m, foxoringFCL
29. 10. Místní přebor v pásmu 3,5 MHz - krátkáFCL
30. 10. Místní přebor 80 mDCH
30. 10. Místní přebor v pásmu 144 MHz - krátkáFCL
31. 10. Místní přebor ve foxoringuFCL
LISTOPAD
13.–17. 11.(REPRE)   Kondičně rehabilitační soustředění (Turnov)REPREvýsledky nejsou k dispozici
14.–15. 11. 17. ročník Broumov open — Přebor Hradeckého kraje v pásmu 80m a 80m sprint (Janovičky)FCS
28.–29. 11. Vyhlášení sportovce ROB + seminář AROB (Praha)ASP+AROBvýsledky nejsou k dispozici
PROSINEC
3.–9. 12.Mezinárodní mistrovství ČÍNYČínavýsledky nejsou k dispozici
11. 12. Místní přebor v nočním ROBETE

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM