Předběžné startovky jsou zveřejněny na webu MČR viz předchozí vzkaz.

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Sportovec okresu Brno-venkov (Jan Priessnitz + Dominik Šrom)

V neděli 25. 1. proběhl galavečer v kině Svratka v Tišnově, kde byly odtajněny výsledky ankety "Sportovec okresu Brno-venkov" za rok 2014. Mezi 22 vyhlašovanými dvakrát uspěli i rádiový orientační běžci, členové oddílu SK Radiosport Bílovice nad Svitavou.

V hlavní kategorii "Sportovec okresu" se na 3. příčce umístil teprve čtrnáctiletý DOMINIK ŠROM. Na Mistrovství Evropy žáků v Bulharsku si vyběhl titul evropského šampiona v pásmu 3,5 MHz a přidal zlato + stříbro ze soutěže družstev.

JAN PRIESSNITZ se stal vítězem kategorie "Sportovní talent." V dorostenecké kategorii na Mistrovství Evropy ROB v Bulharsku získal celkem 5 medailí a stal se neúspěšnějším závodníkem tohoto šampionátu. Dva tituly Mistr Evropy si odvezl z 2m ze závodu jednotlivců i družstev, vyhrál také individální závod ve sprintu a k těmto 3 zlatým v poslední soutěži 3,5 MHz vybojoval individuální bronz a stříbro drustva M16.