Aktuální soutěže

15.–18. 11.2018
12. Kondičně rehabilitační soustředění (Nymburk)

Kalendář

Listopad - 2018
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Vzkazovník

Leona [15.10.2018 23:38:51]
Nabízím odvoz na akádu autem z Prahy v sobotu, samozřejmě i zpět.
Filip Cernetic [03.10.2018 20:49:12]
Prosím ubytované na pokojích na letošním přáteláku, ať si nezapomenou vzít sebou vyplněný a vytištěný formulář pro ubytované, který je ke stažení na stránkách závodu. Díky moc.
Petr Hrabák [01.10.2018 18:13:38]
Na stránkách Přáteláku byly zveřejněny Pokyny pro závodníky.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

EYAC 2015 — NOMINOVÁNO

V letošním roce proběhla 2 nominační soustředění ŽDR, která byla doplněna o další dva veřejné závody v rámci O-SPORT CUPu. Po absolvování 10 nominačních závodů a vyškrtání tří výsledků byl uzavřen žákovský a dorostenecký žebříček.


V hledáčku trenéra ŽDR se objevilo celkem 37 jmen, z toho ale 10 dětí absolvovalo jen dva veřejné závody a dalších 5 nepřijelo na závěrečné soustředění. Nejvíce zájemců tradičně bojovalo v kategorii dorostenců M16. Ani po posledním závodě ale nebyla situace jasná ve dvou kategoriích, trenér Juraj Turský si ponechal 2 dny na rozmyšlenou, než doplnil zbylá dvě jména v kategorii M16 a D14.


Po schválení Radou AROB budou Českou republiku na Mistrovství Evropy žáků a dorostu v Polsku (EYAC 2015) reprezentovat:


D14

 

 

Daniela Trpáková (DCH)

Petra Liďáková (DCH)

Nela Stahlová (DCH)

 

 

 
M14

 

Jakub Křen (FPA)

Vilém Hrubý (GBM)

Samuel Svatek (DCH)

Daniel Svatek (DCH)

 

 
D16

 

 

Anna Sobotková (ASP)

Justýna Bouchalová (FCL)

Anna Chmelařová (ASP)

 

 

 
M16

Martin Kinc (GBM)

Vojtěch Bžatek (GBM)

Dominik Šrom (GBM)

Dalibor Matoušek (AFK)

Jan Švec (ASP)

 

<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM