Aktuální soutěže

18. 9.2018
Místní přebor AFK — 80m klasika
18. 9.2018
Okresní přebor BO — KT2m (Brno)
20. 9.2018
Okresní přebor — KT 80 m (Františkovy Lázně)
21.–23. 9.2018
Podzimní soustředění FPA
22. 9.2018
Krajský přebor Prahy — 80m klasika
23. 9.2018
Okresní přebor BM — 80m (Brno)

Kalendář

Září - 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vzkazovník

Petr Hrabák [17.09.2018 10:00:34]
Termín uzávěrky přihlášek Přáteláku se blíží. Sice ještě máme volná místa na spaní v pokojích internátu, ale neváhejte s přihláškou.
Nečik [16.09.2018 13:45:28]
po týdnu se povedlo doplnit fotogalerii o poslední závod a hamfest
Jirka 1way [11.09.2018 18:54:56]
Dík Kubovi Š. za info z dění na MS, za mne preferovaný spolehlivý a rychlý přístup k informacím a velmi dobrým komentářům.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Shlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

EYAC 2015 — NOMINOVÁNO

V letošním roce proběhla 2 nominační soustředění ŽDR, která byla doplněna o další dva veřejné závody v rámci O-SPORT CUPu. Po absolvování 10 nominačních závodů a vyškrtání tří výsledků byl uzavřen žákovský a dorostenecký žebříček.


V hledáčku trenéra ŽDR se objevilo celkem 37 jmen, z toho ale 10 dětí absolvovalo jen dva veřejné závody a dalších 5 nepřijelo na závěrečné soustředění. Nejvíce zájemců tradičně bojovalo v kategorii dorostenců M16. Ani po posledním závodě ale nebyla situace jasná ve dvou kategoriích, trenér Juraj Turský si ponechal 2 dny na rozmyšlenou, než doplnil zbylá dvě jména v kategorii M16 a D14.


Po schválení Radou AROB budou Českou republiku na Mistrovství Evropy žáků a dorostu v Polsku (EYAC 2015) reprezentovat:


D14

 

 

Daniela Trpáková (DCH)

Petra Liďáková (DCH)

Nela Stahlová (DCH)

 

 

 
M14

 

Jakub Křen (FPA)

Vilém Hrubý (GBM)

Samuel Svatek (DCH)

Daniel Svatek (DCH)

 

 
D16

 

 

Anna Sobotková (ASP)

Justýna Bouchalová (FCL)

Anna Chmelařová (ASP)

 

 

 
M16

Martin Kinc (GBM)

Vojtěch Bžatek (GBM)

Dominik Šrom (GBM)

Dalibor Matoušek (AFK)

Jan Švec (ASP)

 

<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM