Aktuální soutěže

20.–27. 1.2018
1. I. zimní soustředění, objemová příprava na lyžích (Krkonoše)

Kalendář

Leden - 2018
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Vzkazovník

Blanka [05.01.2018 13:46:21]
Ahoj všichni rob kamarádi, děkuji Vám za Vaše hlasy v anketě nej sportovců ROB 2017, moc si jich vážím a moc mě potěšily. Také děkuji za natáčení předávání, ještě tu noc, co bylo vyhlášení, jsem celý záznam zkoukla a bylo to, jako bych byla s Vámi. :)
(Bilance mé rehabky: 130 km běžky, něco plavání a turistiky, jen málo odpočinku. :) )
Přeji Vám všem do nového roku 2018 hlavně zdraví, také štěstí, lásku a spokojenost.
Marcela [05.01.2018 10:59:08]
20.-21.1. se koná další ročník 24-hodinovky VOKOBERG po Českém středohoří se startem na teplické Doubravce. Všechny informace pro zájemce jsou na webu:
www.sponateplice.cz/Vokoberg.html
Vyhlášení ROBáků roku [01.12.2017 18:42:54]
Nebudeš na vyhlášení nejlepších sportovců ROB 2017 v obřadní síni přítomen? Nezoufej! Sleduj vyhlášení živě! https://youtu.be/3gtUXLnqt90

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Shlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Výsledky soutěží v roce 2005

 

VÝSLEDKY ZÁVODŮ PRO ROK 2005

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
leden1. zimní soustředění reprezentace Churáňovpropozine nejsou k dispozici
leden/únor2. lékařsko-diagnostické soustředění reprezentacepropozine nejsou k dispozici
ÚNOR
12.2.SKI liškaELB
15.-20.2.3. zimní kondiční soustředění reprezentace (junioři)propozine nejsou k dispozici
BŘEZEN
11.-20.3.4. tréninkové soustředění reprezentace (Slovensko)propozine nejsou k dispozici
26.3. (so)Okresní přebor Liberec (1.závod)ELB
DUBEN
13.-17.4.5. tréninkové soustředění reprezentace (technické, Brno)propozine nejsou k dispozici
2.4. (so)Okresní přebor Liberec a Pardubice (2.závod)ELB
2.4.(so)Krajský přebor KV na dlouhé trati (1.+2.OŽ ZČ - Mariánské Lázně)DCH
3.4. (ne)Krajský přebor Parkový ROBGBM
2.5. (ne)Místní přebor Františkovy Lázně 3,5 MHzDCH
7.-10.4.1. soustředění Žákovské přípravky reprezentace (mapové)
9.4. (so)1. mistrovská soutěž VČOFPA
10.4. (ne)3. mistrovská soutěž JMKpropozine nejsou k dispozici
14.4. (čt)Místní přebor Františkovy Lázně 144 MHzDCH
30.4. (so)2. mistrovská soutěž VČOFTU
17.4. (ne)1.mistrovská soutěž Pražská oblastBME
16.-17.4.Místní přebor VsetínHVSpropozine nejsou k dispozici
21.-24.4.2. technické soustředění ŽPR (Mníšek)
23.4.Mistrovství ČR na dlouhé trati (MD 16- Hořice)ELB/FTU
28.4. (čt)Okresní přebor Prahy 4 - 3,5 MHzASP
28.4.-1.5.Jarní soustředění GBMGBMpropozine nejsou k dispozici
29.4.SOUTĚŽ JM KRAJE VE SPRINTU
30.4.KRAJSKÝ PŘEBOR JIHOMORAVSKÉHO KRAJE V ROB
KVĚTEN
5.5. (čt)Okresní přebor Cheb 3,5 MHzDCH
7.5. (so)3. mistrovská soutěž VČOFCS
1.5. (ne)Krajský přebor Prahy - klasika 3,5 MHzASP
14.5.Okresní přebor VsetínHVSpropozine nejsou k dispozici
14.-15.5. (so,ne)Krajský přebor PM - Plasy (3.+4.OŽ)DDD
13.-15.5.KYSUCA Cup (Slovensko)
15.5. (ne)Krajský přebor Vysočina (4.ms JMK)GNMpropozine nejsou k dispozici
19.5. (čt)Okresní přebor Prahy 4 - 144 MHzASP
21.-22.5.Mistrovská soutěž 1.stupně - společná soutěž ČR/Německo (Krušné hory/Sasko, 1.+2. NŽ)ELB/ETE
26.5. (čt)Okresní přebor Cheb 144 MHzDCH
28.5. (so)4. mistrovská soutěž VČOFCL
29.5. (ne)Krajsky prebor Prahy - klasika 144 MHzAFK
1.5.Krajský přebor JMKGBMpropozine nejsou k dispozici
7.5.1. okresního přeboru Teplice v ROBETE
ČERVEN
2.6. (čt)Okresni prebor - Foxoring - soutez 3.stupneASP
4.-5.6. (so-ne)Krajský přebor KV - klasika (5.+6.OŽ, Aš)DCH
9.-12.6.3. soustředění ŽPR (nominační - Rožmitál)
11.6.Krajský přebor Zlínský krajHVSpropozine nejsou k dispozici
18.-19.6.Oblastní přebor VČOELBpropozine nejsou k dispozici
16.6. (čt)Krajský přebor KV - sprint (7.OŽ, Aš)DCH
16.-17.66.nominační soustředění reprezentace (Nové Město)propozine nejsou k dispozici
18.-19.6.Oblastní přebor - klasika Pražská oblastBMEpropozine nejsou k dispozici
23.6.(čt)Krajský přebor Praha v nočním ROBASPpropozine nejsou k dispozici
24.-26.6.7.nominační soustředění reprezentacepropozine nejsou k dispozici
25.-26.6.Neoficiální MČR radioamatérů v honu na liškuHVS
červenHoškovice Open (Lamač)ELBpropozine nejsou k dispozici
27.6.-1.7.MISTROVSTVÍ EVROPY ŽÁKU (ČR, Karlovy Vary)
14.6.1. hvězdicová soutěžAFK
21.6.20052. hvězdicová soutěžAFK
18.-19.6.Hamr na JezeřeELB
ČERVENEC
1.-6.7.5 dnů ROB (3.+4.NŽ) Mistrovství ČR na krátké trati (5.NŽ) Mistrovství ČR štafet (Krušné hory)DCH
6.-10.7.Společné oddílové soustředěníASP/FPApropozine nejsou k dispozici
16.7.CykloliškaELBpropozine nejsou k dispozici
27.-31.7.8.nominační soustředění reprezentace (Rejvíz)propozine nejsou k dispozici
15.-17.7.Mezinárodní závody Bereg Cup Maďarsko
22.-24.7.Mezinárodní Mistrovství Slovenska - Silicka planina
1.-6.7.5 dnů ROB (3.+4.NŽ) Mistrovství ČR na krátké trati (5.NŽ) Mistrovství ČR štafet (Krušné hory) EN verzeDCHpropozine nejsou k dispozici
5 dnů ROB MAPYDCH
23.7.Místní přebor KunoviceHKU
23.7.Místní přebor KunoviceHKU
SRPEN
9.-14.8.9.soustředění reprezentace (technické)propozine nejsou k dispozici
12.-14.8.Mezinárodní Mistrovství Německapropozine nejsou k dispozici
srpenStudce Open (Klajl)ELBpropozine nejsou k dispozici
15.-21.8.Letní výcvikový tábor ROBDCHpropozine nejsou k dispozici
20.-21.8.Krajský přebor KV - noční (8.-10.OŽ)DCH
13.-24.8.Letní oddílové soustředěníGBMpropozine nejsou k dispozici
17.8. (st)Místní přebor GBMGBMpropozine nejsou k dispozici
20.-21.8Letní maratónGBMpropozine nejsou k dispozici
27.-28.8.Mistrovství České republiky (MD16- 6+7 NŽ)GBM
27.-28.8.Mistrovství České republiky (MD16- 6+7 NŽ) propozice v EN verzionGBMpropozine nejsou k dispozici
19.8.MISTROVSKÁ SOUTĚŽ JM KRAJE V ROB
ZÁŘÍ
září10.dolaďovací soustředění reprezentacepropozine nejsou k dispozici
3.-8. záříMISTROVSTVÍ EVROPY (Srbsko a Černá Hora)
16-18.9.Mistrovství ČR žáků (6+7 NŽ, Praha)ASP
24.-25.9.Krajský přebor KV - krátká trať (11.-12.OŽ)DCH
24.9.Pohár Saska (Německo)propozine nejsou k dispozici
září/říjenKněžice Open (CHristl)ELBpropozine nejsou k dispozici
10.9.Valovy skály
11.9.Dušná soutěže II.stupně
8.9.Čertův vrch soutěže III.stupně
17.9.Místní přebor ŠtenberkHST
ŘÍJEN
8.-9.10.Pohár přátelství (8+9. NŽ, Plzeň)AFK
15.-16.10.Akademické mistrovství ČR PedF MU BrnoKTS
23.10. (ne)Bílovické krpály (HROB)GBMpropozine nejsou k dispozici
24.-30.10.11.regenerační soustředění reprezentacepropozine nejsou k dispozici
říjenPodzimní místní přebor LiberecELBpropozine nejsou k dispozici
1.10.Podzimní oblastní přebor v ROB-ETEETEpropozine nejsou k dispozici
1.10.Cyklo kros ROB ? Sudovo Hlavno
1.10.OKRESNÍ PŘEBOR Teplice 2005
1.10.Okresní přebor VsetínHKU
1.10.Okresní přebor VsetínHKU
LISTOPAD
5.-6.11.Místní oddílový přeborGBMpropozine nejsou k dispozici
listopad7. ročník Broumov Open /SokolBurdychFCSpropozine nejsou k dispozici
12.11.OKRESNÍ PŘEBOR 2005 - 3, DDM Větrník
4.11.Podzimní BroumovFCS
PROSINEC
10.12.Praha - liškaASP

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM