Předběžné startovky jsou zveřejněny na webu MČR viz předchozí vzkaz.

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Nejúspěšnější sportovec roku (okresní vyhlášení)

Za mediální podpory DENÍKU vyhlašují postupně své nejlepší sportovce na okresní úrovni různá města. V měsíci lednu se mezi oceněnými objevilo několik reprezentantů rádiového orientačního běhu:

V kulturním domě v Ústí nad Orlicí ve 47.ročníku ankety byla v pondělí 11. ledna na 8.místě vyhlášena JUSTÝNA BOUCHALOVÁ — členka oddílu ROB TJ Lokomotiva Česká Třebová, držitelka dvou individuálních juniorských medailí z ME 2015. Justýna úspěšně reprezentovala dokonce dvakrát - na EYAC v Polsku (kat. dorost D16) a na ME v Mariánských Lázních (kat. juniorky D19).
O finálovém okresním kole v Ústí nad Orlicí píše Orlický deník.

22. ledna vyhlásilo své nejlepší sportovce Pardubicko, dva z nich byli rádiový orientační běžci. Mezi deseti sportovci v kategorii dospělých si pro ocenění přišel ONDŘEJ ŠIMÁČEK ze SZTM ROB Pardubice, který se při svém prvním startu v kategorii mužů na Mistrovství Evropy blýskl ziskem zlaté medaile na klasické trati v pásmu 144 MHz a přispěl i ke dvěma zlatým družstva. Druhým pardubickým oceněným byl MARTIN ŠIMÁČEK ve vyhlašované kategorii "jednotlivci mládež". Martinova medailová juniorská sbírka z ME 2015 se zastavila na čísle 5 (3-0-2).
Přehled všech oceněných pardubických sportovců zveřejnil Pardubický deník.

Ve středu 27. ledna hostil vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Semily společenský dům v Jilemnici. Pro své ocenění si zde přišel JAKUB OMA z oddílu ROB TJ Turnov. Jakub je držitelem titulu mistr Evropy ze závodu na klasické trati 3,5 MHz, dvě další zlaté medaile získal v soutěži družstev a přidal dvě stříbra za sprint a foxoring. V anketě skončil na 5. místě v kategorii dospělých jednotlivců.