Aktuální soutěže

18.–26. 8.2018
Letní soustředění GBM (Landštejn)
18. 8.2018
Krajský přebor JM — noční (Landštejn)
18. 8.2018
Krajský přebor štafet (Zvůle)

Kalendář

Srpen - 2018
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

Janků [12.08.2018 00:34:58]
Mám několik sad vybavení pro závodníky - přijímače pro obě pásma
(Mareček),kleště,stojany,lampiony
pro případné zájemce napíšu seznam
Jirka
Jirka 1way [18.07.2018 16:29:35]
K uvážení pro příští rok - bude se opakovat, pozvání letos nikdo nevyužil. Zajímavá příležitost pro začátečníky, kteří všude chybí : https://ardf.darc.de/pubrel/2018/schueler-brotterode.htm
Zájemce podpoříme.
Nečik [09.07.2018 16:05:35]
do mé fotogalerie jsem přidal nějaké obrázky momentky z Doks. Adresa FotoNecik.zonerama.com

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Shlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Výsledky soutěží v roce 2004

 

VÝSLEDKY ZÁVODŮ PRO ROK 2004

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
3.-10.1.Zimní soustředění reprezentace Churáňovpropozine nejsou k dispozici
19.-22.1.Lékařsko-diagnostické soustředění reprezentacepropozine nejsou k dispozici
ÚNOR
14.2.Mistrovská soutěž II. stupně Mistrovská soutěž II. stupně SKILIŠKA 2004
BŘEZEN
5.-14.3.Tréninkové soustředění reprezentace (Slovensko)propozine nejsou k dispozici
18.3. (čt)Místní přebor Cheb 3,5 MHzDCH
20.3. (so)Krajský přebor KV na dlouhé trati (1.+2.OŽ)DCH
27.3.Okresní přebor LiberecELB
25.-29.3.Tréninkové soustředění reprezentace (Dánsko)propozine nejsou k dispozici
28.3. (ne)1. mistrovská soutěž JMKGBM
DUBEN
8.4.Místní přebor Cheb 144 MHzDCH
1.-4.4.Společné soustředění reprezentace a ŽPR (technické)propozine nejsou k dispozici
8.-12.4.Jarní oddílové soustředěnGBMpropozine nejsou k dispozici
10.4.2. mistrovská soutěž JMKGBM
14.-18.4.Oddílové soustředěnHNJpropozine nejsou k dispozici
15.4. (čt)Okresní přebor Cheb 3,5 MHzDCH
16.4. (pá)Místní přebor Nový JičínHNJ
17.4. (so)Meziokresní přebor ? mistrovská soutěž 2.stupněHNJpropozine nejsou k dispozici
17.4. (so)1. mistrovská soutěž VČOFPA
24.4.Mistrovství ČR na dlouhé tratiELB
25.4. (ne)Krajský přebor na krátké trati 144 MHz (1.OŽ)AFK
29.4. (čt)Okresní přebor Prahy 4 - foxoringASP
29.4.-2.5.Soustředění ŽPR (nominační - 2 závody)propozine nejsou k dispozici
27.4.-5.5.Tréninkové soustředění reprezetace (Ukrajina)propozine nejsou k dispozici
30.4.-4.5.Mezinárodní závody Kievskaja Vesna Ukrajina
3.4.místní přebor oddílu HST ROB Šternberk 3.stupně
8.4.Místní přebor ChebDCH
24.4.Německo-české mistrovství na dlouhé trati
10.4.OKRESNÍ PŘEBOR 2004ELB
KVĚTEN
1.5. (so)2. mistrovská soutěž VČOFCS
1.5. (so)Krajský přebor na krátké trati 3,5 MHz (2.OŽ)ASP
4.-5.5.Akademické mistrovství ČR
6.5. (čt)Okresní přebor Cheb 144 MHzDCH
8.-9.5.Sporton CupHSU
15.5. (so)3. mistrovská soutěž VČOFCL
22.5.1. okresního přeboru Teplice v ROBETE
23.5.3. mistrovská soutěž JMKGNM
29.-30.5.Mistrovská soutěž 1.stupně
(HNJ - Nový Jičín, 3.+4. NŽ)
NHJ
15.5.3.mistrovské soutěže oblasti Praha a Střední Čechy v ROBBME
22.5.Mistrovská soutěž II. stupně. KukačkaHKU
15. - 16.5.Mistrovství Plzeňského krajeDDD
13.5.Krčák cup 2004ASP
ČERVEN
12.6. (so)Mistrovská soutěž SMHHA
3.6.Městský přebor PardubiceFPApropozine nejsou k dispozici
3.-4.6.Nominační soustředění reprezentace (Brno)propozine nejsou k dispozici
5.-6.6. (so-ne)Krajský přebor - klasika Praha (4.+5.OŽ)AFK
5.-6.6. (so-ne)Krajský přebor KV - klasika (5.+6.OŽ)DCH
5.-6.6. (so-ne)Krajský přebor JMGBMpropozine nejsou k dispozici
12.-13.6 (so-ne)Oblastní přebor VČOELB+FTU
19.6. (so)Krajský přebor SMHNJpropozine nejsou k dispozici
25.-27.6.Nominační soustředění reprezentace ? Jižní Moravapropozine nejsou k dispozici
červenMistrovská soutěž SMOHKRpropozine nejsou k dispozici
10.6. (čt)Okresní přebor PrahyASP
19.6.MEŽ - MOLDÁVIE - Kishinev
ČERVENEC
2.-6.7.Jelas Cup + Mistrovství ČR v parkovém ROB
7.-11.7.MEZINÁRODNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP(Jelínek - Vysočina)propozine nejsou k dispozici
6.-11.7.Společné oddílové soustředěnASP+FPApropozine nejsou k dispozici
10.7. (17.7.)CykloliškaELB
21.-25.7.Nominační soustředění reprezentace (Olomouc)propozine nejsou k dispozici
červenecMezinárodní závody Bereg Cup Maďarsko
22.7.Táborový přebor SK ROB Knovice
31.7.Nordic ARDF Championships 2004
9.7.Místní přebor ROBHVS
SRPEN
13.-15.8.Mezinárodní Mistrovství Německapropozine nejsou k dispozici
14.-15.8.Krajský přebor KV - noční (7.+8.OŽ)DCH
srpenMezinárodní Mistrovství Slovenska
14.-25.8.Letní oddílové soustředěnGBMpropozine nejsou k dispozici
21.-22.8.Letní maratónGBMpropozine nejsou k dispozici
28.-29.8.Mistrovství České republikyGNM
18.8.Okresní přebor v ROB - VsetínHVS
7.8.Automobilová rádiová orientační soutěže (AROS)CCB
19.8.SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou
ZÁŘÍ
3.-6.9.Dolaďovací soustředění reprezentace (Jižní Morava)propozine nejsou k dispozici
18.-19.9.Mistrovství ČR žákFPA
22.9.ETE - Doubravka Okresní přeborETE
7.-12.9.MISTROVSTVÍ SVĚTA
(ČR, Brno)
25.9.Cyklo kros ROB Sudovo Hlavno
ŘÍJEN
11.-17.10.Regenerační soustředění reprezentacepropozine nejsou k dispozici
16.-17.10.Havířovský kahanecHHA
16.-17.10.Krajský přebor KV - krátká trať (9.-10.OŽ)DCH
23.10.Bílovické krpály (horský ROB)GBM
9.-10.10.Pohár přátelstv
(AFK - okolí Prahy, 9.+10. NŽ)
AFK
17.10.Oblastní soutěže Moravskoslezského regionu
LISTOPAD
říjenPodzimní místní přebor LiberecELBpropozine nejsou k dispozici
6.-7.11.Místní oddílový přeborGBM
5.11.6. ročník Podzimní BroumovFCS
PROSINEC
11.12.Praha - liškaASP

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM