Aktuální soutěže

15.–18. 11.2018
12. Kondičně rehabilitační soustředění (Nymburk)

Kalendář

Listopad - 2018
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Vzkazovník

Leona [15.10.2018 23:38:51]
Nabízím odvoz na akádu autem z Prahy v sobotu, samozřejmě i zpět.
Filip Cernetic [03.10.2018 20:49:12]
Prosím ubytované na pokojích na letošním přáteláku, ať si nezapomenou vzít sebou vyplněný a vytištěný formulář pro ubytované, který je ke stažení na stránkách závodu. Díky moc.
Petr Hrabák [01.10.2018 18:13:38]
Na stránkách Přáteláku byly zveřejněny Pokyny pro závodníky.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Anketa sportovec roku 2016

Od sobotního večera známe již výsledky ankety o nejlepšího rádiového orientačního běžce roku 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo ve 26.11. v sále DDM Delta v Pardubicích. Úvod obstarala nově vzniklá rocková kapela s bubeníkem Kubou Lněničkou, samotné vyhlášení v plném sále odmoderoval Petr Sopoušek, závěrečný malý banket připravil pardubický pořadatelský tým pod vedením Jitky Šimáčkové.


Výsledky ankety byly již několik hodin po vyhlášení zveřejněny na webu ankety.


Objevem roku se stala nejmladší členka letošního žákovského reprezentačního družstva EYAC Alžběta Sobotová (AFK).


Rok 2016 nemá jediného vítěze v kategorii "závod roku" — o titul se dělí dva oddíly: TJ Turnov (FTU) s Mistrovstvím ČR na klasických tratích a FOX-klub Praha (AFK) a jeho 40. ročník Poháru přátelství.


A jak to dopadlo v dalších třech kategoriích?


Sportovec roku:
1. Karel Fučík (O-sport)
2. Jakub Oma (TJ Turnov, oddíl ROB)
3. Michaela Omová (TJ Turnov, oddíl ROB)

Junior/ka roku:
1. Martin Šimáček (SZTM ROB Pardubice)
2. Kateřina Bžatková (SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou)
3. Vojtěch Bžatek (SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou)

Vetrán/ka roku:
1. Pavla Hažmuková (SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou)
2. Antonín Šindelka (SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou)
3. Jitka Šimáčková (SZTM ROB Pardubice)


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM