Kalendář

Prosinec - 2017
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Vzkazovník

Vyhlášení ROBáků roku [01.12.2017 18:42:54]
Nebudeš na vyhlášení nejlepších sportovců ROB 2017 v obřadní síni přítomen? Nezoufej! Sleduj vyhlášení živě! https://youtu.be/3gtUXLnqt90
Pája Šrůtová [29.11.2017 12:52:55]
Ahoj! Naše proslulé pražské trio Lucka - Markéta - Pája by rádo připomnělo, že příští sobotu, tj. 9.12. proběhne tradiční zakončení robácké sezóny na Praha-lišce! Nažhavte dvoumetry a posílejte přihlášky. ;-) Budeme se na vás těšit v cíli!
Bajeřík [25.10.2017 11:53:34]

Ahoj všem, v termínu 10.-11.11. pořádám 62. ročník běhu pražských horolezců v Osečné v Podještědí. Pokud toho po sezóně ještě nemáte dost, napište mi.
informace: www.obph.cz nebo https://www.facebook.com/events/1561195130590589/
Charakter závodu: 2 etapový závod dvojic kombinující spíše lehčí formy lezení, orientační běh a pohyb krajinou - pátek noční 2-3 hodiny, sobota denní 7-8 hodin. Lze běžet/jít i jednotlivé etapy.

Aktuálně

.: NOMINOVÁNO — Mistrovství Evropy (Litva) :.

Žebříčky jsou uzavřeny a mohlo by se zdát jasné, kdo podle bodového zisku bude závodit na Mistrovství Evropy v Litvě. Přesto ve čtyřech kategoriích nepoběží první tři, kteří vyhráli závody — někteří se vzdali nominace z osobních, rodinných či zdravotních důvodů, dalším nedovolí odjet školní povinnosti a v neposlední řadě u veteránů došlo k vzájemné dohodě o rozdělení míst u jednotlivých závodů. V letošním roce hraje roli i finanční nejistota přidělení dotace od MŠMT a proto šéftrenér navrhl a Rada AROB schválila až na výjimky vždy jen tři jména v každé kategorii. Pouze u nejstarších kategorií nebudeme mít plné obsazení.


Nominace veteráni (PDF).
Nominace senioři a junioři (PDF).


Českou republiku na letošním Mistrovství Evropy v Litvě ve dnech 4.–10. září budou reprezentovat tito závodníci:

W19 — Justýna Bouchalová (FCL), Klára Hronová (FPA), Anna Chmelařová (ASP)
W21 — Iveta Šístková (AFK), Michaela Omová (FTU), Pavla Horová (FPA)
W35 — Jitka Šimáčková (FPA), Pavla Hažmuková (GBM), Blanka Adámková (DCH)
W50 — Leona Soukupová (ASP), Dagmar Skřivanová (ASP), Iva Marečková (GBM)
W60 — Eliška Voráčková (ASP), Jana Omová (FTU), Alenka Pátková (DCH)


M19 — Martin Kinc (GBM), Dominik Šrom (GBM), Tomáš David (ELB)
M21 — Jakub Oma (FTU), Ondřej Šimáček (FPA), Tomáš Hikl (GBM), Jakub Šrom (GBM)
M40 — Antonín Šindelka (GBM), Zbyněk Žáček (GBM), Daniel Šístek (AFK), Petr Hrouda (GBM), Michal Klíž (ETE)
M50 — Jiří Mareček (GBM), Miroslav Vlach (DCH), Jaroslav Zach (ASP)
M60 — Jaromír Baxa (ELB), Antonín Blomann (AFK)


M21

Oma
Jakub

Šimáček
Ondřej

Hikl
Tomáš

Šrom
Jakub
 
 
W21

Šístková
Iveta

Omová
Michaela

Horová
Pavlaa
   
 
M19

Kinc
Martin

Šrom
Dominik

David
Tomáš
   
 
W19

Bouchalová
Justýna

Hronová
Klára

Chmelařová
Anna
   
 
M40

Šindelka
Antonín

Žáček
Zbyněk

Šístek
Daniel

Hrouda
Petr

Klíž
Michal
 
W35

Šimáčková
Jitka

Hažmuková
Pavla

Adámková
Blanka
   
 
M50

Mareček
Jiří

Vlach
Miroslav

Zach
Jaroslav
   
 
W50

Soukupová
Leona

Skřivanová
Dagmar

Marečková
Iva
   
 
M60

Baxa
Jaromír

Blomann
Antonín
     
 
W60

Voráčková
Eliška

Omová
Jana

Pátková
Alenka
   
 
Realizační tým
 
Gomzyk
Andriy
(šéftrenér)
 
Nečas
Miloslav
(technika)
 

<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM