Vzkazovník

Vyhlášení ROBáků roku [01.12.2017 18:42:54]
Nebudeš na vyhlášení nejlepších sportovců ROB 2017 v obřadní síni přítomen? Nezoufej! Sleduj vyhlášení živě! https://youtu.be/3gtUXLnqt90
Pája Šrůtová [29.11.2017 12:52:55]
Ahoj! Naše proslulé pražské trio Lucka - Markéta - Pája by rádo připomnělo, že příští sobotu, tj. 9.12. proběhne tradiční zakončení robácké sezóny na Praha-lišce! Nažhavte dvoumetry a posílejte přihlášky. ;-) Budeme se na vás těšit v cíli!
Bajeřík [25.10.2017 11:53:34]

Ahoj všem, v termínu 10.-11.11. pořádám 62. ročník běhu pražských horolezců v Osečné v Podještědí. Pokud toho po sezóně ještě nemáte dost, napište mi.
Charakter závodu: 2 etapový závod dvojic kombinující spíše lehčí formy lezení, orientační běh a pohyb krajinou - pátek noční 2-3 hodiny, sobota denní 7-8 hodin. Lze běžet/jít i jednotlivé etapy.