školení v roce 2012

Zvyšte si svoji trnérskou kvalifikaci na nějakém z nabízených školení:

První pomoc (Tyrkys Praha):
několik termínů duben-květen (přihlášky do 10.4.) [info PDF]

Trenér Atletika 2.třída - běhy (FSpS MU Brno):
2 víkendy duben+říjen, nutno absolvovat oba (přihlášky do 10.4.) [info PDF]

FTVS UK (Praha):
4 samostatné jednodenní semináře vždy v pátek
27.4. - Rychlostní schopnosti a jejich rozvoj (info PDF)
11.5. - Koordinační schopnosti a jejich rozvoj (info PDF)
25.5. - Silové schopnosti a jejich rozvoj (info PDF)
8.6. - Hry jako tréninkový prostředek ve sport.přípravě dětí
při účasti na více seminářích sleva z celkové ceny (přihlášky do 10.4.) (info PDF)
7.-9.9. a 21.-23.9. - Vědecký základ sportovního tréninku - obecný blok pro získání trenérské licence B (II. třídy) (přihlášky do 15.6.) (info PDF)

FSpS MU (Brno):
11.5. - Trénink s využitím balančních úsečí Bosca (přihlášky do 10.4.) (info PDF)
7.-9.9. a 14.-16.9. - Vědecký základ sportovního tréninku - obecný blok pro získání trenérské licence B (II. třídy) (přihlášky do 20.8.) (info PDF)


Možnost účasti vždy několika zájemců z řad současných i budoucích trenérů ROB je předjednána s atletickým svazem, FTVS UK, FSpS MU i agenturou Tyrkys.
V současné době je schválena Radou AROB úhrada 50% nákladů na školení pro včas přihlášené (na dubnové + květnové termíny je třeba poslat přihlášku na sekretariát AROB co nejdříve - do 10.4., pozdější červnová školení alespoň avizujte zájem pro získání představy o počtech účastníků).

Vzkazovník

Ivoš | 09.03.2025 10:47:58
Vyhlášení a ples
Moc děkujeme pořadatelům včerejšího vyhlášení a plesu za skvěle připravený večer, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.
Hroudýs | 21.01.2025 12:36:30
na lehčí notu
a spíše pro pamětníky: Nevím kdo sledujete seriál Limity, ale po dvou epizodách je mi jasné, který robák je předobrazem hlavního hrdiny.
Smrcek | 07.12.2024 20:27:25
Teplice nocni
Moc dekuji za dnesni nocni oddilum Teplic a Liberce, super pratelsky zavod. Skoda ze jsem nemohl zustat do zitra. Smrcek :)
Vitek | 01.11.2024 10:17:56
Noční KT
Díky Illoně, Marcele a ASP za uspořádání hezkého nočního ROB minulý týden v Hodkovičkách. Potěšila největší účast dětí MD12 s doprovodem, kterým se dle reakcí noční dobrodružství líbilo. :-)
Pavel Kolský | 25.10.2024 11:14:39
Praha-Liška 2024
Pro všechny nadšence ROBu a hromadné dopravy máme dobrou zprávu - propozice na letošní Praha-Lišku jsou vydány!

Najdete je spolu s přihlašovacím formulářem na https://prahaliska.4fan.cz

Aktualně

Podporuje nás...

NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů

Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.

Fotogalerie o ROB

navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

ROB upoutávka...

Zhlédněte motivační videa z MS Liberec 2023 a z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise
Český olympijský výbor
Český olympijský výbor
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
Nadace sportující mládeže
Nadace sportující mládeže
OK2BWN Radio sports equipment
OK2BWN Radio sports equipment