Chebské vyhlášení

Velikonoční sobota byla v Chebu dnem sportu, který vyvrcholil večerním slavnostním vyhlášením ankety "Nejúspěšnější sportovec okresu Cheb 2014." Chebský deník 11. března s předstihem informoval o nominacích z jednotlivých sportovních odvětví. Za úspěchy na Mistrovství Evropy žáků byla v kategorii mládež oceněna Daniela TRPÁKOVÁ, pětinásobná medailistka z loňského bulharského EAYC. Mezi třemi nominovanými veterány byli dva zástupci rádiového orientačního běhu — Miroslav VLACH a Blanka ADÁMKOVÁ, oba jsou nositeli individuálních medailí z Mistrovství světa v Kazachstánu.

Ztráty a nálezy
V Šaštíně se našly dioptrické brýle (plastové, modré koncovky), asi byly zapomenuty na cíli. Teď jsou u Dáši, měly snad být někoho z Pražáků, ale nikdo se o ně nehlásí. Pokud byste věděli o někom, kdo je prý hledal, tak mi dejte vědět.
Pohár poátelství 2024 | 18.09.2024 23:22:00

Na stránkách www.pratelak.foxklub.cz naleznete více informací k letošnímu Poháru přátelství. Těšíme se na vaší účast.